Melitta Barista T Smart Bruksanvisning
Melitta kaffebryggare Barista T Smart
Läs gratis den bruksanvisning för Melitta Barista T Smart (187 sidor) i kategorin kaffebryggare. Guiden har ansetts hjälpsam av 12 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Melitta Barista T Smart eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/187

Bedienungsanleitung / Operating Instructions / Mode d'emploi
Gebruiksaanwijzing / Istruzioni per l’uso / Manual de instrucciones
Betjeningsvejledning / Bruksanvisning / Bruksanvisning / Käyttöohje
Руководство по эксплуатации / Instrukcja obsługi / Kullanma kılavuzu
Naudojimo instrukcija / Kasutusjuhend / Lietošanas instrukcija
Návod k obsluze / 操作手册 / 사용 설명서
DE
GB
FRNL
IT
ESDKSE
NO
FI
RUPLTRLTEELVCZCNKR
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Melitta |
| Kategori: | kaffebryggare |
| Modell: | Barista T Smart |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Vikt: | 2600 g |
| Bredd: | 900 mm |
| Djup: | 36 mm |
| Höjd: | 480 mm |
| Förpackningens bredd: | 930 mm |
| Djuppackning: | 242 mm |
| Förpackningshöjd: | 50 mm |
| Typ av förpackning: | Doos |
| Monteringsmetod: | Muur |
| Maximal viktkapacitet: | 65 kg |
| Panelmonteringsgränssnitt: | 200 x 200,800 x 400 mm |
| Kompatibilitet med monteringsgränssnitt (min): | 200 x 200 mm |
| Kompatibilitet med monteringsgränssnitt (max): | 800 x 400 mm |
| Antal skärmar som stöds: | 1 |
| Tiltvinkelområde: | 0 - 12 ° |
| Maximal skärmstorlek: | 85 " |
| Minsta skärmstorlek: | - " |
| Avstånd till vägg (max.): | 36 mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Melitta Barista T Smart ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kaffebryggare Melitta Manualer
19 Augusti 2025
13 Augusti 2025
2 April 2025
4 Mars 2025
6 Februari 2025
28 December 2024
17 Oktober 2024
16 Oktober 2024
12 Oktober 2024
10 Oktober 2024
kaffebryggare Manualer
Nyaste kaffebryggare Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
28 Mars 2026