Melitta Caffeo CI E970-101 Bruksanvisning
Melitta kaffebryggare Caffeo CI E970-101
Läs gratis den bruksanvisning för Melitta Caffeo CI E970-101 (51 sidor) i kategorin kaffebryggare. Guiden har ansetts hjälpsam av 16 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.2 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Melitta Caffeo CI E970-101 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/51

Version 2.1
11/2013
Melitta Haushaltsprodukte
GmbH & Co. KG
D-32372 Minden
ESPAÑOLNEDERLANDS FRANÇAISDEUTSCHITALIANO
Bedienungsanleitung
Guide d’utilisation
Gebruiksaanwijzing
Manual de Instrucciones
Istruzioni per l'uso
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Melitta |
| Kategori: | kaffebryggare |
| Modell: | Caffeo CI E970-101 |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Bredd: | 350 mm |
| Djup: | 135 mm |
| Höjd: | 365 mm |
| Förpackningens vikt: | 2420 g |
| Förpackningens bredd: | 370 mm |
| Djuppackning: | 175 mm |
| Förpackningshöjd: | 405 mm |
| Antal lampor: | 47 lampen |
| Typ av lampa: | LED |
| Kraftkälla: | AC |
| På / Av knapp: | Ja |
| Certifiering: | RoHS |
| Inspänning: | 220 - 240 V |
| Färg ljus: | Blue, Green, Orange, Red, Yellow |
| Frekvens: | 50 Hz |
| Strömförbrukning (typiskt): | 3.6 W |
| Dimmer för ljusintensiteten: | Ja |
| Baldiameter: | - " |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Melitta Caffeo CI E970-101 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kaffebryggare Melitta Manualer
19 Augusti 2025
13 Augusti 2025
2 April 2025
4 Mars 2025
6 Februari 2025
28 December 2024
17 Oktober 2024
16 Oktober 2024
12 Oktober 2024
10 Oktober 2024
kaffebryggare Manualer
Nyaste kaffebryggare Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
28 Mars 2026