Micro Matic DP-120D-45GR Bruksanvisning
Sida 1/2
Add European style while creating dispense excitement
Condition the glass before pouring – invert glass, push down on sprayer
for cold water rinsing
Robust 18 gauge stainless steel construction
Welded corners, nished smooth for safety and appearance
www.micromatic.com • 1
866
SURFACE MOUNT SERIES 5" X 45"
DRIP TRAY
5” WIDTH TRAY WITH GLASS RINSER