Miele G 1022 Bruksanvisning
Miele Diskmaskin G 1022
Läs gratis den bruksanvisning för Miele G 1022 (64 sidor) i kategorin Diskmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 26 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Miele G 1022 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | Diskmaskin |
| Modell: | G 1022 |
| Vikt: | 55100 g |
| Bredd: | 598 mm |
| Djup: | 600 mm |
| Höjd: | 845 mm |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A |
| Energiförbrukning per cykel: | 1.05 kWh |
| AC-inspänning: | 230 V |
| Tvättklass: | A |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Ljudnivå Lc IEC: | 51 dB |
| Dörr färg: | Vit |
| Vattenförbrukning per omgång: | 13 l |
| Barnsäkert: | Ja |
| Inbyggd lampa: | Ja |
| Periodlängd: | 175 min |
| Torkklass: | A |
| Snabbtvätt: | Ja |
| Antal kuvert: | 12 kuvert |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele G 1022 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Diskmaskin Miele Manualer
18 Februari 2026
19 Oktober 2025
17 Oktober 2025
17 Oktober 2025
17 September 2025
2 September 2025
30 Juli 2025
30 Juli 2025
29 Juli 2025
29 Juli 2025
Diskmaskin Manualer
Nyaste Diskmaskin Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026