Miele g 2874 scvi Bruksanvisning
Miele Diskmaskin g 2874 scvi
Läs gratis den bruksanvisning för Miele g 2874 scvi (84 sidor) i kategorin Diskmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 28 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Miele g 2874 scvi eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | Diskmaskin |
| Modell: | g 2874 scvi |
| Typ av operation: | Touch |
| Färg på produkten: | Roestvrijstaal |
| Inbyggd display: | Ja |
| Bredd: | 598 mm |
| Djup: | 570 mm |
| Höjd: | 845 mm |
| Sladdlängd: | 1.7 m |
| Lätt att städa: | Ja |
| Delar som tål diskmaskin: | Ja |
| Energiförbrukning per cykel: | - kWh |
| Certifiering: | C-Tick |
| Innehåll: | - l |
| AC-ingångsspänning: | 120 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 60 Hz |
| Strömförbrukning (typiskt): | 275 W |
| Bakgrundsbelyst display: | Ja |
| Hållbarhetscertifiering: | ENERGY STAR |
| AC-inspänning: | 230 V |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Ljudnivå Lc IEC: | 41 dB |
| Installationsfack, bredd: | 600 mm |
| Dörr färg: | Vit |
| Fördröjd start timer: | Ja |
| Fördröjd start: | 24 h |
| Vattenförbrukning per omgång: | - l |
| Ansluten effekt: | 2200 W |
| Antal kuvert: | 14 kuvert |
| Diskmaskinsprogram: | Eco, Intensive, Quick |
| Kontrollpanelens färg: | Rostfritt stål |
| Installationsfack, höjd (min): | 845 mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele g 2874 scvi ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Diskmaskin Miele Manualer
18 Februari 2026
19 Oktober 2025
17 Oktober 2025
17 Oktober 2025
17 September 2025
2 September 2025
30 Juli 2025
30 Juli 2025
29 Juli 2025
29 Juli 2025
Diskmaskin Manualer
Nyaste Diskmaskin Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026