Miele GT5242 S Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Miele GT5242 S (40 sidor) i kategorin Frys. Guiden har ansetts hjälpsam av 37 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Miele GT5242 S eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/40

Operatinginstructions
Chestfreezer
with"StopFrost"system
GT5xx2S
GT5xx4S
GT5xx6S
Toavoidtheriskofaccidentsor
damagetotheappliance,itis
essentialtoreadtheseinstructions
beforeitisinstalledandusedforthe
firsttime.
M.-Nr.09021210
en-GB,IE
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | Frys |
| Modell: | GT5242 S |
| Produkttyp: | Frysbox |
| Vikt: | 47000 g |
| Bredd: | 873 mm |
| Djup: | 770 mm |
| Höjd: | 919 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 253 kWh |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Fryskapacitet: | 24 kg/24h |
| antal stjärnor: | 4* |
| Produktens färg: | Vit |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 60 h |
| AC-inspänning: | 230 V |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Gångjärnssida: | Upp |
| Ström: | 13 A |
| Ljudnivå Lc IEC: | 38 dB |
| Klimatkategori: | SN-ST |
| Inbyggd lampa: | Ja |
| Fryskapacitet netto.: | 237 l |
| Fryskapacitet brutto: | - l |
| Frysfritt system: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele GT5242 S ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Frys Miele Manualer
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
5 Juli 2025
5 Juli 2025
4 Juli 2025
8 April 2025
25 December 2024
Frys Manualer
Nyaste Frys Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026