Miele H 5461 B Bruksanvisning
Miele Kokplattor och spisar H 5461 B
Läs gratis den bruksanvisning för Miele H 5461 B (72 sidor) i kategorin Kokplattor och spisar. Guiden har ansetts hjälpsam av 31 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Miele H 5461 B eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | Kokplattor och spisar |
| Modell: | H 5461 B |
| Vikt: | 42600 g |
| Bredd: | 547 mm |
| Djup: | 548 mm |
| Höjd: | 580 mm |
| Sladdlängd: | 1.7 m |
| Antal automatiska program: | 11 |
| Ugnens termostatområde: | 30 - 300 ° C |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| Effekt: | 3700 W |
| Ugnstyp: | Elektrisk ugn |
| AC-inspänning: | 230 V |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Inbyggd lampa: | Ja |
| Totalt ugn (er) invändig kapacitet: | 66 l |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele H 5461 B ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Kokplattor och spisar Miele Manualer
7 April 2025
4 April 2025
16 Januari 2025
16 Januari 2025
15 Januari 2025
14 Januari 2025
14 Januari 2025
14 Januari 2025
14 Januari 2025
14 Januari 2025
Kokplattor och spisar Manualer
Nyaste Kokplattor och spisar Manualer
5 April 2025
5 April 2025
4 April 2025
4 April 2025
4 April 2025
4 April 2025
4 April 2025
4 April 2025
4 April 2025
4 April 2025