Miele WEA 035 WPS Active Bruksanvisning
Miele tvättmaskin WEA 035 WPS Active
Läs gratis den bruksanvisning för Miele WEA 035 WPS Active (84 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 32 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Miele WEA 035 WPS Active eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/84

Gebruiksaanwijzing
Wasmachine
Lees de gebruiksaanwijzing voordat u uw apparaat plaatst, in-beslist
stalleert en in gebruik neemt. Dat is veiliger voor uzelf en u voorkomt
schade aan uw apparaat.
nl-NLM.-Nr. 11 679 430
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | WEA 035 WPS Active |
| Färg på produkten: | Black, Red |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 3000 g |
| Bredd: | 245 mm |
| Djup: | 410 mm |
| Höjd: | 1195 mm |
| AC-adapterfrekvens: | 50/60 Hz |
| AC-adapterns inspänning: | 100-240 V |
| USB uttag: | Ja |
| Typ av strömkälla: | AC |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Antal USB-anslutningar: | 1 |
| USB-version: | 2.0 |
| Avsedd för: | Thuis |
| Mikrofonhållare: | Ja |
| Microfoonaansluiting: | Bedraad |
| Type beeldscherm: | LED |
| Ekoeffekt: | Ja |
| Antal mikrofoner ingår: | 2 |
| Inbyggd discolampa: | Ja |
| Antal mikrofoner som stöds (max): | 2 |
| Auto Voice Control (AVC): | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele WEA 035 WPS Active ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Miele Manualer
2 September 2025
28 Juli 2025
28 Juli 2025
17 Juli 2025
7 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026