Miele WEF 674 WPS Bruksanvisning
Miele tvättmaskin WEF 674 WPS
Läs gratis den bruksanvisning för Miele WEF 674 WPS (100 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 6 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Miele WEF 674 WPS eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/100

Gebruiksaanwijzing
Wasmachine
Lees de gebruiksaanwijzing voordat u uw apparaat plaatst, in-beslist
stalleert en in gebruik neemt. Dat is veiliger voor uzelf en u voorkomt
schade aan uw apparaat.
nl-NLM.-Nr. 12 130 481
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | WEF 674 WPS |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Vikt: | 11590 g |
| Bredd: | 198 mm |
| Djup: | 112 mm |
| Höjd: | 338 mm |
| Förpackningens vikt: | 12500 g |
| Förpackningens bredd: | 267 mm |
| Djuppackning: | 216 mm |
| Förpackningshöjd: | 417 mm |
| Batteri/batteritid: | 5 jaar |
| Certifiering: | REACH |
| Hållbarhetscertifikat: | RoHS |
| Batterij capaciteit: | 300 VAh |
| Förvaringstemperatur: | 0 - 45 °C |
| Förvaringsfuktighet: | 0 - 95 procent |
| Antal batterier ingår: | 1 stuk(s) |
| Höjd, drift: | 0 - 3000 m |
| Höjd vid förvaring: | 0 - 15000 m |
| Drifttemperatur (TT): | 0 - 45 °C |
| Relativ luftfuktighet i drift (VV): | 0 - 95 procent |
| Batteriteknik: | Sealed Lead Acid (VRLA) |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele WEF 674 WPS ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Miele Manualer
2 September 2025
28 Juli 2025
28 Juli 2025
17 Juli 2025
7 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026