Miele WEI 335 WPS PowerWash Bruksanvisning
Miele tvättmaskin WEI 335 WPS PowerWash
Läs gratis den bruksanvisning för Miele WEI 335 WPS PowerWash (96 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 12 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Miele WEI 335 WPS PowerWash eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/96

Gebruiksaanwijzing
Wasmachine
Lees de gebruiksaanwijzing voor u uw toestel plaatst, instal-absoluut
leert en in gebruik neemt. Dat is veiliger voor uzelf en u voorkomt schade
aan het toestel.
nl-BEM.-Nr. 11 148 920
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | WEI 335 WPS PowerWash |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Vikt: | 24220 g |
| Bredd: | 600.2 mm |
| Djup: | 549.4 mm |
| Höjd: | 547.6 mm |
| Förpackningens vikt: | 44000 g |
| Förpackningens bredd: | 670.1 mm |
| Djuppackning: | 612.9 mm |
| Förpackningshöjd: | 616 mm |
| Användarmanual: | Ja |
| Typ av strömkälla: | AC |
| Ursprungsland: | China |
| Certifiering: | EIA-310-E, UL60950, FCC & IEC Class B\r\nNOM |
| Material: | Staal |
| Hållbarhetscertifikat: | RoHS |
| Kompatibilitet: | Chromebook |
| Typ-av-laddare: | Binnen |
| Laddare kompatibilitet: | Tablet |
| (Ytter) huvudpaketets höjd: | 616 mm |
| (Ytter) huvudförpackningens bredd: | 670.1 mm |
| (Ytter) huvudförpackningens bruttovikt: | 44000 g |
| (Ytre) huvudpaketets längd: | 612.9 mm |
| Kvantitet per (yttre) huvudkartong: | 1 stuk(s) |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele WEI 335 WPS PowerWash ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Miele Manualer
2 September 2025
28 Juli 2025
28 Juli 2025
17 Juli 2025
7 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026