Miele WKR 770 WPS XL Bruksanvisning
Miele tvättmaskin WKR 770 WPS XL
Läs gratis den bruksanvisning för Miele WKR 770 WPS XL (112 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 11 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Miele WKR 770 WPS XL eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | WKR 770 WPS XL |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Bredd: | 127 mm |
| Djup: | 127 mm |
| Höjd: | 134 mm |
| Snäll: | POS-printer |
| USB uttag: | Ja |
| Anslutningsteknik: | Bedraad |
| Ethernet LAN: | Ja |
| Typ av strömkälla: | AC |
| Medföljande kablar: | AC, RS-232, USB |
| Inkluderar AC-adapter: | Ja |
| Internminne: | 2 MB |
| Förvaringstemperatur: | -40 - 60 °C |
| Förvaringsfuktighet: | 10 - 90 procent |
| Flashminne: | 4 MB |
| Maximal-upplösning: | 203 x 203 DPI |
| Maximal rulldiameter: | 82.5 mm |
| Utskriftsteknik: | Thermisch |
| Standardgränssnitt: | USB |
| Medföljande drivrutiner: | Ja |
| DC utspänning: | 24 V |
| Utskriftshastighet (metrisk): | 250 mm/sec |
| AC-ingångsspänning: | 120 - 230 V |
| Drifttemperatur (TT): | 5 - 45 °C |
| Relativ luftfuktighet i drift (VV): | 20 - 90 procent |
| Harmoniserad systemkod (HS): | 84433210 |
| Pappersbredd som stöds: | 57.5/80/82.5 mm |
| Skrivhuvudets-livslängd: | 150 km |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele WKR 770 WPS XL ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Miele Manualer
2 September 2025
28 Juli 2025
28 Juli 2025
17 Juli 2025
7 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026