Miele WMB 120 Bruksanvisning
Miele tvättmaskin WMB 120
Läs gratis den bruksanvisning för Miele WMB 120 (84 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 19 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.2 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Miele WMB 120 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | WMB 120 |
| Inbyggd display: | Ja |
| Bredd: | 596 mm |
| Djup: | 643 mm |
| Höjd: | 850 mm |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+++ |
| Ljudnivå (tvätt): | 48 dB |
| Maximal centrifugeringshastighet: | 1600 RPM |
| Antal tvättprogram: | 16 |
| Tvättprogram: | Hygiene/anti-allergy, Black, Cotton, Hand/wool, Delicate/silk |
| Nominell kapacitet: | 8 kg |
| Produktens färg: | Vit |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| Årlig vattenförbrukning tvätt: | 9900 l |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Laddning: | Frontmatad |
| Fördröjd start timer: | Ja |
| Centrifugering klass: | A |
| Ljudnivå (spinn): | 73 dB |
| Vattenförbrukning per omgång: | - l |
| Energiförbrukning vid tvätt: | - kWh |
| Årlig energiförbrukning tvätt: | 176 kWh |
| Alarm: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele WMB 120 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Miele Manualer
2 September 2025
28 Juli 2025
28 Juli 2025
17 Juli 2025
7 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026