Miele WMH 260 WPS Bruksanvisning
Miele tvättmaskin WMH 260 WPS
Läs gratis den bruksanvisning för Miele WMH 260 WPS (100 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 17 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Miele WMH 260 WPS eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/100

Gebruiksaanwijzing
Wasautomaat
Lees de gebruiksaanwijzing voordat u uw apparaat plaatst, in‐beslist
stalleert en in gebruik neemt. Dat is veiliger voor uzelf en u voorkomt
schade aan uw apparaat.
nl-NLM.-Nr. 09 602 150
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | WMH 260 WPS |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Vikt: | 200 g |
| Bredd: | 87 mm |
| Djup: | 66 mm |
| Höjd: | 25 mm |
| Videolägen som stöds: | 480p, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| HDCP: | Ja |
| Maximal videoupplösning: | - Pixels |
| Plug and play: | Ja |
| Inspänning: | 100 - 240 V |
| siffra: | 1 |
| Videoingång: | 1 |
| Frekvens: | 50 / 60 Hz |
| Värdgränssnitt: | DVI-I + RCA |
| Video av: | 1 |
| Bandbreedte: | 6.75 Gbit/s |
| Driftspänning: | 5 V |
| Utgångsgränssnitt: | HDMI |
| Aktiv ström: | 1 A |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele WMH 260 WPS ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Miele Manualer
2 September 2025
28 Juli 2025
28 Juli 2025
17 Juli 2025
7 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026