Miele WMH262 WPS PowerWash 2.0 - W1 Bruksanvisning
Miele tvättmaskin WMH262 WPS PowerWash 2.0 - W1
Läs gratis den bruksanvisning för Miele WMH262 WPS PowerWash 2.0 - W1 (102 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 11 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Miele WMH262 WPS PowerWash 2.0 - W1 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/102

Gebruiksaanwijzing
Wasautomaat
Lees de gebruiksaanwijzing voordat u uw apparaat plaatst, in-beslist
stalleert en in gebruik neemt. Dat is veiliger voor uzelf en u voorkomt
schade aan uw apparaat.
nl-NLM.-Nr. 10 520 650
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | WMH262 WPS PowerWash 2.0 - W1 |
| Färg på produkten: | Black, White |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 29300 g |
| Bredd: | 390 mm |
| Djup: | 523 mm |
| Höjd: | 370 mm |
| Färg: | Ja |
| Beeldscherm: | LCD |
| Processorfrekvens: | 667 MHz |
| Processorfamilj: | PowerPC |
| Processormodel: | 465S |
| Ethernet LAN: | Ja |
| Strömförbrukning (i standby): | 61 W |
| Certifiering: | TÜV/GS, CE |
| Strömförbrukning (när avstängd): | 40.1 W |
| Internminne: | 512 MB |
| Hållbarhetscertifikat: | Blue Angel, ENERGY STAR |
| Textregler: | 2 regels |
| Typ processor: | Ja |
| Stöder Windows: | Ja |
| Strömförbrukning (PowerSave): | 4 W |
| Stöder Mac-operativsystem: | Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Maximal-upplösning: | 600 x 600 DPI |
| Antal bläckpatroner: | 4 |
| Skriv ut färger: | Black, Cyan, Magenta, Yellow |
| Medietyper för papperslåda: | Normaal papier |
| Uppvärmningstid: | 32 s |
| Utskriftsteknik: | Laser |
| Standardgränssnitt: | Ethernet, USB 2.0 |
| Utskriftshastighet (svart, standardkvalitet, A4/US Letter): | 21 ppm |
| Duplexutskrift: | Ja |
| Sidbeskrivningsspråk: | Microsoft XPS, PCL 5c, PCL 6, PCL XL, PDF 1.7, PostScript 3 |
| Indikation på användning (max): | 50000 pagina's per maand |
| Total ingångskapacitet: | 550 vel |
| Maximal ingångskapacitet: | 1300 vel |
| Total uteffekt: | - vel |
| Maximal uteffekt: | 250 vel |
| Maximal pappersstorlek i ISO A-serien: | A4 |
| ISO A-seriens mått (A0...A9): | A4, A5, A6 |
| Skriv ut direkt: | Ja |
| Dags till första sidan (svart, normal): | 10.5 s |
| Nätverk redo: | Ja |
| Valfri anslutning: | Draadloze LAN |
| Genomsnittlig strömförbrukning under utskrift: | 353 W |
| Ljudtrycksnivå (tryck): | 48.2 dB |
| Maximalt-internminne: | 1536 MB |
| Typ av pappersinmatning: | Cassette, Paper tray |
| Totalt antal inmatningsfack: | 2 |
| Maximalt antal inmatningsfack: | 4 |
| Pappersfackets mediavikt: | 60 - 163 g/m² |
| Maximala tryckmått: | 216 x 356 mm |
| ISO B-seriens mått (B0...B9): | B5 |
| Icke-ISO tryckpappersmått: | Folio (media size), Letter (media size) |
| Medföljande drivrutiner: | Ja |
| Multifunktionell lådkapacitet: | 50 vel |
| Multifunktionell låda: | Ja |
| Anpassad mediabredd: | 70 - 216 mm |
| Anpassad medialängd: | 148 - 356 mm |
| Wifi: | Nee |
| AC-ingångsspänning: | 220 - 240 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50/60 Hz |
| Mediavikt som stöds, dubbelsidig utskrift (rekommenderad gr/m²): | 60 - 163 g/m² |
| Multifunktions pappersviktsfack: | 60 - 220 g/m² |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele WMH262 WPS PowerWash 2.0 - W1 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Miele Manualer
2 September 2025
28 Juli 2025
28 Juli 2025
17 Juli 2025
7 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026