Miele WS 5405 AV Bruksanvisning
Miele tvättmaskin WS 5405 AV
Läs gratis den bruksanvisning för Miele WS 5405 AV (48 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 6 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.2 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Miele WS 5405 AV eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/48

Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | WS 5405 AV |
| Enhetsplacering: | Ingebouwd |
| Typ av operation: | Touch |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Inbyggd display: | Ja |
| Timer: | Ja |
| Vikt: | 5000 g |
| Bredd: | 306 mm |
| Djup: | 546 mm |
| Höjd: | 58.3 mm |
| Sladdlängd: | 1.1 m |
| Barnlås: | Ja |
| Förpackningens vikt: | 6000 g |
| Håll varm funktion: | Ja |
| Brännare/kokzonseffekt 2: | 2200 W |
| Brännare/kokzonseffekt 1: | 1200 W |
| Antal brännare/kokzoner: | 2 zone(s) |
| Typ av häll: | Inductiekookplaat zones |
| Elektronisk tändning: | Nee |
| Brännare/kokzon typ 1: | Sudderen |
| Brännare/kokzon typ 2: | Groot |
| Lätt att städa: | Ja |
| Antal gasbrännare: | 0 zone(s) |
| Antal elektroniska kokzoner: | 2 zone(s) |
| Sjud brännaren/kokzonens diameter: | 145 mm |
| Vanlig brännare/kokzonsdiameter: | 210 mm |
| Sjud brännare/kokzon: | 1400 W |
| Normal brännare/kokzon: | 2200 W |
| Kontrollposition: | Boven voorzijde |
| Ansluten last (elektrisk): | 3700 W |
| Installationsfackets bredd: | 270 mm |
| Installationsfack djup: | 490 mm |
| Installationsfack höjd: | 51 mm |
| Automatisk avstängning: | Ja |
| Installationsutrymmets djup (min): | 490 mm |
| Restvärmeindikator: | Ja |
| Certifiering: | AENOR, CE |
| Ramfärg: | Roestvrijstaal |
| Strömkälla brännare/kokzon 1: | Electrisch |
| Strömkälla brännare/kokzon 2: | Electrisch |
| Installationsutrymmets djup (max): | 500 mm |
| Placera brännare/kokzon 1: | Midden achter |
| Diameter brännare/kokzon 1: | 145 mm |
| Placera brännare/kokzon 2: | Midden voor |
| Brännare/kokzons diameter 2: | 210 mm |
| Kokzon 1 form: | Rond |
| Kokzon 2 form: | Rond |
| AC-ingångsspänning: | 220 - 240 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 - 60 Hz |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele WS 5405 AV ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Miele Manualer
2 September 2025
28 Juli 2025
28 Juli 2025
17 Juli 2025
7 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026