Miele WSF 664 WCS Bruksanvisning
Miele tvättmaskin WSF 664 WCS
Läs gratis den bruksanvisning för Miele WSF 664 WCS (108 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 8 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Miele WSF 664 WCS eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/108

Gebruiksaanwijzing
Wasmachine
Lees de gebruiksaanwijzing voor u uw toestel plaatst, in-altijd eerst
stalleert en in gebruik neemt. Dat is veiliger voor uzelf en u voorkomt
schade aan het toestel.
nl-BEM.-Nr. 11 654 530
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | WSF 664 WCS |
| Enhetsplacering: | Vrijstaand |
| Färg på produkten: | Wit |
| Vikt: | 58000 g |
| Bredd: | 1555 mm |
| Djup: | 675 mm |
| Höjd: | 860 mm |
| Nettoskatt: | - W |
| Ljudnivå: | 40 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | E |
| Årlig-energiförbrukning: | 247 kWu |
| Förpackningens vikt: | 62900 g |
| Förpackningens bredd: | 1616 mm |
| Djuppackning: | 742 mm |
| Förpackningshöjd: | 910 mm |
| Frys bruttokapacitet: | 369 l |
| Frys nettokapacitet: | 350 l |
| Fryskapacitet: | 15.8 kg/24u |
| Belysning inuti: | Ja |
| Typ av lampa: | LED |
| Retentionstid vid strömavbrott: | 45 uur |
| antal stjärnor: | 4* |
| Klimaatklasse: | SN-T |
| Automatisk avfrostning (frys): | Nee |
| Bulleremissionsklass: | C |
| Inverterteknik: | Nee |
| Marknadspositionering: | Staande |
| Kylsystem: | Statisch |
| Frystemperatur (min): | -18 °C |
| AC-ingångsspänning: | 220 - 240 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 Hz |
| Drifttemperatur (TT): | 10 - 43 °C |
| Energieffektivitetsskala: | A tot G |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele WSF 664 WCS ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Miele Manualer
2 September 2025
28 Juli 2025
28 Juli 2025
17 Juli 2025
7 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026