Miele WT 2670 S Bruksanvisning
Miele tvättmaskin WT 2670 S
Läs gratis den bruksanvisning för Miele WT 2670 S (84 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 13 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Miele WT 2670 S eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/84

Gebruiksaanwijzing voor de
was-droogautomaat
WT 2670WPM
Lees beslist de gebruiksaanwijzing
voordat u uw wasautomaat plaatst,
installeert en in gebruik neemt.
Dat is veiliger voor uzelf en u voorkomt
onnodige schade aan uw apparaat.M.-Nr. 06 630 670
nl - NL
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | WT 2670 S |
| Färg på produkten: | Blue, Stainless steel, Transparent |
| Vikt: | 1300 g |
| Förpackningens vikt: | 2850 g |
| Förpackningens bredd: | 195 mm |
| Djuppackning: | 347 mm |
| Förpackningshöjd: | 442 mm |
| Ursprungsland: | China |
| Stötsäker: | Ja |
| Innehåller inte: | Bisfenol A / BPA |
| Garde: | Ja |
| Kompatibla produkter: | HBF01PBAU, HBF01PBEU, HBF01PBUK, HBF01PBUS |
| Fin skärare: | Ja |
| Innehåll: | 1.4 l |
| Inkluderar lock: | Ja |
| Ergonomiskt handtag: | Ja |
| Kapacitet för hackarskål: | 0.5 l |
| Kan diskas i diskmaskin: | Ja |
| Avtagbart blad: | Ja |
| Kemisk belastning (Sverige): | Nee |
| Kopp: | Ja |
| Typ av tillbehör: | Hulpstukkenset |
| Skyddsmaterial: | Roestvrijstaal |
| Pistill ingår: | Ja |
| Material för skärblad: | Roestvrijstaal |
| Skärbladsform: | S-vormig |
| Halksäker: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele WT 2670 S ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Miele Manualer
2 September 2025
28 Juli 2025
28 Juli 2025
17 Juli 2025
7 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026