Miele WT 2670 WPM Bruksanvisning
Miele tvättmaskin WT 2670 WPM
Läs gratis den bruksanvisning för Miele WT 2670 WPM (80 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 53 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Miele WT 2670 WPM eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/80

Operatinginstructions
Washer-dryer
WT2670
WPM
Toavoidtheriskofaccidents
ordamagetothemachine
itisessentialtoread
theseinstructionsbeforeitis
installedandusedforthefirsttime.
M.-Nr.06533680
en-GB
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | WT 2670 WPM |
| Bredd: | 595 mm |
| Djup: | 580 mm |
| Höjd: | 850 mm |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Maximal centrifugeringshastighet: | 400 RPM |
| Nominell kapacitet (tvätt): | 5 kg |
| Produktens färg: | Vit |
| Tvättklass: | A |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Gångjärnssida: | Vänster |
| Laddning: | Frontmatad |
| Fördröjd start: | 24 h |
| Vattenförbrukning per omgång: | 65 l |
| Energiförbrukning vid tvätt: | 3.4 kWh |
| Indikator för LED-programstadie: | Ja |
| Alarm: | Ja |
| Innerbelysning: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele WT 2670 WPM ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Miele Manualer
2 September 2025
28 Juli 2025
28 Juli 2025
17 Juli 2025
7 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026