Miele WT 2679 I WPM Bruksanvisning
Miele tvättmaskin WT 2679 I WPM
Läs gratis den bruksanvisning för Miele WT 2679 I WPM (84 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 10 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Miele WT 2679 I WPM eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/84

Operatinginstructions
Washer-dryer
WT2679
WPM
Toavoidtheriskofaccidents
ordamagetothemachine
itisessentialtoread
theseinstructionsbeforeitis
installedandusedforthefirsttime.
M.-Nr.06533690
en-GB
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | WT 2679 I WPM |
| Vikt: | 100000 g |
| Bredd: | 595 mm |
| Djup: | 575 mm |
| Höjd: | 820 mm |
| Energiförbrukning: | 3.4 kWh |
| Maximal centrifugeringshastighet: | 1600 RPM |
| Nominell kapacitet (tvätt): | 5 kg |
| Nominell kapacitet: | 2.5 kg |
| Produktens färg: | Vit |
| AC-inspänning: | 230 V |
| Tvättklass: | A |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Redo för anpassad panel: | Nej |
| Laddning: | Frontmatad |
| Dörr färg: | Vit |
| Fördröjd start timer: | Ja |
| Fördröjd start: | 24 h |
| Vattenförbrukning per omgång: | 42 l |
| Energiförbrukning vid tvätt: | 0.85 kWh |
| Periodlängd: | 270 min |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele WT 2679 I WPM ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Miele Manualer
2 September 2025
28 Juli 2025
28 Juli 2025
17 Juli 2025
7 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026