Miele WWE 660 Bruksanvisning
Miele tvättmaskin WWE 660
Läs gratis den bruksanvisning för Miele WWE 660 (104 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 11 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Miele WWE 660 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/104

Gebruiksaanwijzing
Wasautomaat
Lees de gebruiksaanwijzing voordat u uw apparaat plaatst, in-beslist
stalleert en in gebruik neemt. Dat is veiliger voor uzelf en u voorkomt
schade aan uw apparaat.
nl-NLM.-Nr. 10 887 370
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | WWE 660 |
| Enhetsplacering: | Vrijstaand |
| Färg på produkten: | Wit |
| Dörrgångjärn: | Rechts |
| Vikt: | 39000 g |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 612 mm |
| Höjd: | 850 mm |
| Årlig-energiförbrukning: | 113 kWu |
| Förpackningens vikt: | 41000 g |
| Dörröppningsriktning utbytbar: | Ja |
| Kylskåp invändig belysning: | Ja |
| Antal hyllor i kylskåp: | 4 |
| Total nettokapacitet: | 152 l |
| Äggställ: | Ja |
| Flaskställ: | Ja |
| Inget frostsystem: | Nee |
| Automatisk avfrostning (kylskåp): | Ja |
| Total bruttokapacitet: | 153 l |
| Inbyggd frys: | Nee |
| Energianvändning per dag: | 0.31 kWh/24u |
| Antibakteriell funktion: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele WWE 660 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Miele Manualer
2 September 2025
28 Juli 2025
28 Juli 2025
17 Juli 2025
7 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026