Miele WWF 360 WCS PWash Bruksanvisning
Miele tvättmaskin WWF 360 WCS PWash
Läs gratis den bruksanvisning för Miele WWF 360 WCS PWash (92 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 13 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Miele WWF 360 WCS PWash eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/92

Gebruiksaanwijzing
Wasmachine
Lees de gebruiksaanwijzing voor u uw toestel plaatst, in-absoluut
stalleert en in gebruik neemt. Dat is veiliger voor uzelf en u voorkomt
schade aan het toestel.
nl-BEM.-Nr. 11 608 780
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | WWF 360 WCS PWash |
| Färg på produkten: | Blue, Silver, White |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 143 g |
| Bredd: | 85 mm |
| Djup: | 85 mm |
| Höjd: | 20 mm |
| Sladdlängd: | 2 m |
| Förpackningens vikt: | 171 g |
| Snäll: | Koeler |
| Ljudnivå (låg hastighet): | 12.5 dB |
| Ljudnivå (hög hastighet: | 30.8 dB |
| Ljudnivå (tvätt): | - dB |
| Maximal centrifugeringshastighet: | 1600 RPM |
| Cykeltid (max): | 219 min |
| Antal tvättprogram: | 11 |
| Energiförbrukning per 100 cykler: | 47 kWh |
| Tvättprogram: | Blouse/shirt, Cotton, Easy care, Eco, Wool, Jeans/denim, Quick, Delicate/silk |
| Certifiering: | CE |
| Sköljstopp: | Ja |
| Material: | Aluminium, Plastic |
| Minsta luftflöde: | 7.5 cfm |
| Maximalt luftflöde: | 22.3 cfm |
| Thermal Design Power (TDP): | 75 W |
| Spännande: | 12 V |
| Rotationshastighet (max): | 3500 RPM |
| Rotationshastighet (min): | 1500 RPM |
| Nominell kapacitet: | 8 kg |
| Lämplig plats: | Processor |
| Harmoniserad systemkod (HS): | 84733080 |
| Ventilator diameter: | 65 mm |
| Nominell nätspänning: | 0.09 A |
| Processorsocklar som stöds: | LGA 1150 (Socket H3), LGA 1151 (Socket H4), LGA 1155 (Socket H2), LGA 1156 (Socket H) |
| Matventilator (bxdxh): | 65 x 65 x 10 mm |
| Invändigt material: | Rostfritt stål |
| Produktens färg: | Vit |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| Djup med öppen dörr: | 1077 mm |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Energiklass: | A |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Ström: | 10 A |
| Bulleremission, klass: | A |
| Laddning: | Frontmatad |
| Dörr färg: | Krom |
| Fördröjd start timer: | Ja |
| Centrifugering klass: | A |
| Ljudnivå (spinn): | 69 dB |
| Fördröjd start: | 24 h |
| Funktion för strykjärnstorrt: | Ja |
| Vattenförbrukning per omgång: | 47 l |
| Energiförbrukning vid tvätt: | 0.468 kWh |
| Återstående tidindikering: | Ja |
| Strömförbrukning i vänteläge: | 3.6 W |
| Ansluten effekt: | 2400 W |
| Skumkontrollssystem: | Ja |
| Funktion för att lägga till klädesplagg (paus): | Ja |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.4 W |
| Extrasköljning: | Ja |
| Alarm: | Ja |
| Water Plus: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele WWF 360 WCS PWash ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Miele Manualer
2 September 2025
28 Juli 2025
28 Juli 2025
17 Juli 2025
7 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026