Mitsubishi Avanti SRK25ZSA-W Bruksanvisning
Mitsubishi Luftkonditionering Avanti SRK25ZSA-W
Läs gratis den bruksanvisning för Mitsubishi Avanti SRK25ZSA-W (36 sidor) i kategorin Luftkonditionering. Guiden har ansetts hjälpsam av 18 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Mitsubishi Avanti SRK25ZSA-W eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/36

RLF012A104
SRK20ZSA-W
SRK25ZSA-W
SRK35ZSA-W
SRK50ZSA-W
USER’S MANUAL
AIR-CONDITIONER
201702
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Mitsubishi |
| Kategori: | Luftkonditionering |
| Modell: | Avanti SRK25ZSA-W |
| Typ av operation: | Draaiknop |
| Färg på produkten: | Wit |
| Timer: | Ja |
| Tillgångar: | 1500 W |
| Skriv timer: | Mechanisch |
| Temperatur (min): | 90 °C |
| Certifiering: | CE, GS, ROSTEST |
| Temperatur (max): | 230 °C |
| Timerns varaktighet: | 60 min |
| Innehåll (max): | 22 l |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Mitsubishi Avanti SRK25ZSA-W ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Luftkonditionering Mitsubishi Manualer
17 Mars 2026
16 Mars 2026
16 Mars 2026
16 Mars 2026
15 Mars 2026
26 Februari 2026
16 September 2025
16 September 2025
16 September 2025
16 September 2025
Luftkonditionering Manualer
Nyaste Luftkonditionering Manualer
2 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026