Mitsubishi Bronte SRK80ZRA-W Bruksanvisning
Mitsubishi Luftkonditionering Bronte SRK80ZRA-W
Läs gratis den bruksanvisning för Mitsubishi Bronte SRK80ZRA-W (40 sidor) i kategorin Luftkonditionering. Guiden har ansetts hjälpsam av 13 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Mitsubishi Bronte SRK80ZRA-W eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/40

RLD012A015F
SRK63ZRA-W
SRK71ZRA-W
SRK80ZRA-W
SRK95ZRA-W
USER’S MANUAL
AIR-CONDITIONER
201706
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Mitsubishi |
| Kategori: | Luftkonditionering |
| Modell: | Bronte SRK80ZRA-W |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Vikt: | 13 g |
| Bredd: | 70 mm |
| Djup: | 25 mm |
| Höjd: | 11 mm |
| Kompatibla minneskort: | MicroSD (TransFlash), MicroSDHC, MicroSDXC, SD, SDHC, SDXC |
| Ursprungsland: | China |
| Stöder Windows: | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows Vista, Windows XP Professional |
| Internera: | Nee |
| Stöder Mac-operativsystem: | Ja |
| Typ av anslutning: | USB 2.0 |
| Harmoniserad systemkod (HS): | 84719000 |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Mitsubishi Bronte SRK80ZRA-W ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Luftkonditionering Mitsubishi Manualer
17 Mars 2026
16 Mars 2026
16 Mars 2026
16 Mars 2026
15 Mars 2026
26 Februari 2026
16 September 2025
16 September 2025
16 September 2025
16 September 2025
Luftkonditionering Manualer
Nyaste Luftkonditionering Manualer
2 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026