Mitsubishi KITMSZ-HC25VA Bruksanvisning
Mitsubishi Luftkonditionering KITMSZ-HC25VA
Läs gratis den bruksanvisning för Mitsubishi KITMSZ-HC25VA (11 sidor) i kategorin Luftkonditionering. Guiden har ansetts hjälpsam av 15 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.2 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Mitsubishi KITMSZ-HC25VA eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/11

Produktspecifikationer
| Varumärke: | Mitsubishi |
| Kategori: | Luftkonditionering |
| Modell: | KITMSZ-HC25VA |
| Färg på produkten: | Grey, White |
| Vikt: | 1350 g |
| Bredd: | 60 mm |
| Djup: | 60 mm |
| Höjd: | 390 mm |
| Sladdlängd: | 1.3 m |
| Snäll: | Staafmixer |
| Antal hastigheter: | 2 |
| Tillgångar: | 500 W |
| Innehåll behållare/burk: | 0.6 l |
| Varierande hastighet: | Ja |
| Turboknapp: | Ja |
| Garde: | Ja |
| Knivmaterial: | Roestvrijstaal |
| Minihackare: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Mitsubishi KITMSZ-HC25VA ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Luftkonditionering Mitsubishi Manualer
17 Mars 2026
16 Mars 2026
16 Mars 2026
16 Mars 2026
15 Mars 2026
26 Februari 2026
16 September 2025
16 September 2025
16 September 2025
16 September 2025
Luftkonditionering Manualer
Nyaste Luftkonditionering Manualer
2 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026