Nedis WIFIFN10CWT Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Nedis WIFIFN10CWT (23 sidor) i kategorin Fläkt. Guiden har ansetts hjälpsam av 34 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Nedis WIFIFN10CWT eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Nedis |
| Kategori: | Fläkt |
| Modell: | WIFIFN10CWT |
| Färg på produkten: | Black, Grey |
| Användarmanual: | Ja |
| Blåtand: | Nee |
| Typ av anslutningskontakt: | 3,5 mm |
| Anslutningsteknik: | Bedraad en draadloos |
| Garantikort: | Nee |
| Hörlursutgångar: | 2 |
| HDMI: | Nee |
| Equalizerinställningar: | Ja |
| Frekvensomfång: | 80 - 18000 Hz |
| Linjeutgång: | Nee |
| Linjeingång: | Nee |
| Signal-brusförhållande: | 115 dB |
| Total harmonisk distorsion (THD): | 0.9 procent |
| FM-band: | 516 - 558 MHz |
| Fjärrkontroll ingår: | Nee |
| Batterityp: | AA |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Nedis WIFIFN10CWT ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Fläkt Nedis Manualer
7 Januari 2025
7 Januari 2025
7 Januari 2025
7 Januari 2025
9 December 2024
26 September 2024
20 September 2024
19 September 2024
19 September 2024
19 September 2024
Fläkt Manualer
Nyaste Fläkt Manualer
8 April 2025
8 April 2025
8 April 2025
5 April 2025
3 April 2025
2 April 2025
2 April 2025
1 April 2025
1 April 2025
1 April 2025