Nedis WIFISM10WT Bruksanvisning
Nedis Rörelsedetektorer WIFISM10WT
Läs gratis den bruksanvisning för Nedis WIFISM10WT (24 sidor) i kategorin Rörelsedetektorer. Guiden har ansetts hjälpsam av 20 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Nedis WIFISM10WT eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Nedis |
| Kategori: | Rörelsedetektorer |
| Modell: | WIFISM10WT |
| Mobila operativsystem som stöds: | Android, iOS |
| Placering: | inomhus |
| Bildsensortyp: | Infraröd sensor |
| Spänning: | 5 V |
| Sändareffekt: | 17 dBmW |
| Lamphållare: | 2x CR123A |
| Produktens färg: | Vit |
| Temperatur vid drift: | -10 - 45 ° C |
| Anslutningsteknologi: | Kabel & Trådlös |
| Monteringssätt: | Innertak/vägg |
| Strömkälla av typen: | Batteri |
| Arbetsfrekvens: | 2400 - 2483.5 MHz |
| Avkänningsavstånd: | 10 m |
| Detektionsvinkel: | 120 ° |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Nedis WIFISM10WT ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Rörelsedetektorer Nedis Manualer
5 Augusti 2024
4 Augusti 2024
2 Augusti 2024
30 Juli 2024
Rörelsedetektorer Manualer
Nyaste Rörelsedetektorer Manualer
9 Januari 2025
10 Oktober 2024
6 Oktober 2024
4 Oktober 2024
3 Oktober 2024
30 September 2024
27 September 2024
24 September 2024
22 September 2024
17 September 2024