Nedis WIFIVCR001CBK Bruksanvisning
Nedis dammsugare WIFIVCR001CBK
Läs gratis den bruksanvisning för Nedis WIFIVCR001CBK (52 sidor) i kategorin dammsugare. Guiden har ansetts hjälpsam av 13 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.3 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Nedis WIFIVCR001CBK eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Nedis |
| Kategori: | dammsugare |
| Modell: | WIFIVCR001CBK |
| Färg på produkten: | Zilver |
| Vikt: | 2500 g |
| Höjd: | 500 mm |
| Förpackningens bredd: | 230 mm |
| Djuppackning: | 84.3 mm |
| Förpackningshöjd: | 77.2 mm |
| Laddningstid: | 5 h |
| Batterikapacitet: | 2500 mAh |
| Vattentankens kapacitet: | 0.23 l |
| Justerbar i höjdled: | Ja |
| Wi-Fi: | Ja |
| Monteringsmetod: | Bureau |
| Diameter: | 300 mm |
| Ursprungsland: | Taiwan |
| Maximal viktkapacitet: | 7 kg |
| Drifttid: | 100 min |
| Form: | Rund |
| Dammkapacitet (totalt): | 0.2 l |
| Längd: | 621.5 mm |
| Rotationsvinkel: | 270 ° |
| Montage: | Klem |
| Kompatibilitet med monteringsgränssnitt (min): | 75 x 75 mm |
| Kompatibilitet med monteringsgränssnitt (max): | 100 x 100 mm |
| Antal skärmar som stöds: | 2 |
| (Ytter) huvudpaketets höjd: | 220 mm |
| (Ytter) huvudförpackningens bredd: | 680 mm |
| (Ytre) huvudpaketets längd: | 240 mm |
| Kvantitet per (yttre) huvudkartong: | 1 stuk(s) |
| Tiltvinkelområde: | 0 - 180 ° |
| Maximal skärmstorlek: | 30 " |
| Harmoniserad systemkod (HS): | 85299097 |
| Produkter per pall (EU): | 35 stuk(s) |
| Minsta skärmstorlek: | 10 " |
| Avstånd till väggen (min): | 190 mm |
| Avstånd till vägg (max.): | 620 mm |
| Höjdjusteringsområde: | 0 - 500 mm |
| Typ av höjdjustering: | Handmatig |
| Produktens färg: | Svart |
| Temperatur vid drift: | 0 - 40 ° C |
| Typ av dammbehållare: | Utan påse |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Batterispänning: | 14.4 V |
| Ljudnivå Lc IEC: | 65 dB |
| Uppladdningsbara: | Ja |
| HEPA filtreringssystem: | Ja |
| Återvänder automatiskt till basstation: | Ja |
| Typ av borste: | Sidoborste |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Nedis WIFIVCR001CBK ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
dammsugare Nedis Manualer
7 Mars 2026
10 September 2025
23 Juni 2025
22 Juni 2025
28 December 2024
28 December 2024
28 December 2024
28 December 2024
9 September 2024
2 September 2024
dammsugare Manualer
Nyaste dammsugare Manualer
3 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026