Nedis ZBDS10WT Bruksanvisning
Nedis Rökdetektor ZBDS10WT
Läs gratis den bruksanvisning för Nedis ZBDS10WT (1 sidor) i kategorin Rökdetektor. Guiden har ansetts hjälpsam av 17 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Nedis ZBDS10WT eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Nedis |
| Kategori: | Rökdetektor |
| Modell: | ZBDS10WT |
| Höjd: | 70 mm |
| Förpackningens bredd: | 160 mm |
| Bandbredd: | 2480 MHz |
| Detektortyp: | Joniserande detektor |
| Spänning: | 3 V |
| Batterityp: | CR123A |
| Pausfunktion: | Ja |
| Testknapp: | Ja |
| Produktens färg: | Vit |
| Förpackningstyp: | Låda |
| Låddjup: | 70 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 139 g |
| Enkel installation: | Ja |
| Temperatur vid drift: | -10 - 50 ° C |
| Material, hölje: | Plast |
| Anslutningsteknologi: | Trådlös |
| Strömkälla: | DC |
| Bästa användningsområden: | Hem |
| Ljudstyrka på alarm: | 85 dB |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Nedis ZBDS10WT ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Rökdetektor Nedis Manualer
26 September 2024
24 Augusti 2024
24 Augusti 2024
23 Augusti 2024
22 Augusti 2024
21 Augusti 2024
19 Augusti 2024
19 Augusti 2024
18 Augusti 2024
15 Augusti 2024
Rökdetektor Manualer
Nyaste Rökdetektor Manualer
2 April 2025
26 Februari 2025
26 Februari 2025
26 Februari 2025
26 Februari 2025
24 Februari 2025
24 Februari 2025
20 Februari 2025
29 Januari 2025
31 December 2025