Neff D1654W0 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Neff D1654W0 (84 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Guiden har ansetts hjälpsam av 8 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Neff D1654W0 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/84

deGebrauchs- und
Montageanweisung
enOperating and
installation instructions
frNotice de montage
et d’utilisation
nlGebruiks- en
montageaanwijzing
itIstruzioni per l’uso
e l’installatore
esInstrucciones de uso
y montaje
de
en
fr
nl
it
es
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Neff |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | D1654W0 |
| Typ av operation: | Schuif |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Bredd: | 182 mm |
| Förpackningens vikt: | 331 g |
| Förpackningens bredd: | 260 mm |
| Djuppackning: | 125 mm |
| Förpackningshöjd: | 70 mm |
| Snäll: | Microfoon voor podiumpresentaties |
| Husmaterial: | Zink |
| På / Av knapp: | Ja |
| Anslutningsteknik: | Bedraad |
| Diameter: | 48 mm |
| Förbindelse: | XLR-3 |
| Mikrofonriktningstyp: | Cardioïde |
| Typer av röstspole: | Dynamisch |
| Mikrofonfrekvens: | 50 - 15000 Hz |
| Mikrofoningångsimpedans: | 600 Ohm |
| Drifttemperatur (TT): | 0 - 40 °C |
| Mikrofonens vikt: | 271 g |
| Känslighet (1 kHz): | 2.5 mV/Pa |
| Utgångskonfiguration: | Uitgebalanceerd |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Neff D1654W0 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Fläktkåpa Neff Manualer
22 Mars 2025
1 Januari 2025
1 Januari 2025
1 Januari 2025
1 Januari 2025
16 December 2024
16 December 2024
15 December 2024
15 December 2024
15 December 2024
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025