Neff D36SH54N0 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Neff D36SH54N0 (4 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Guiden har ansetts hjälpsam av 13 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Neff D36SH54N0 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/4

*9000862838*9000862838
ØMontageanleitung
ÚInstallation instructions
ÞNotice de montage
âIstruzioni per il montaggio
éInstallatievoorschrift
ÛInstrucciones de montaje
ìInstruções de montagem
Ù Οδηγίεςεγκατάστασης
óMonteringsanvisning
êMonteringsveiledning
ÝAsennusohje
×Monteringsvejledning
î Инструкцияпомонтажу
ëInstrukcja montażu
ôMontaj kılavuzu
[
[
[
[
PP
PP
PP
PP
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Neff |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | D36SH54N0 |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 16000 g |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 417 mm |
| Höjd: | - mm |
| Årlig energiförbrukning: | 32.6 kWh |
| Sladdlängd: | 1.3 m |
| Motoreffekt: | - W |
| Belysningsstyrka: | 675 lx |
| Antal lampor: | 2 lampor |
| Höjd (min): | 865 mm |
| Höjd utan skorsten: | 387 mm |
| Modell: | Väggmonterad |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Kontrolltyp: | Knappar |
| Vikt inkl. förpackning: | 23000 g |
| Fettfilter typ: | Rostfritt stål |
| Höjd (max.): | 1263 mm |
| AC-inspänning: | 220-240 V |
| Lamptyp: | LED |
| Material, hölje: | Rostfritt stål |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Ström: | 10 A |
| Ljudnivå Lc IEC: | 45 dB |
| Installationsfack, bredd: | 600 mm |
| Installationsfack, djup: | 417 mm |
| Installationsfack, höjd: | - mm |
| Lampor: | 3 W |
| Ansluten effekt: | 136 W |
| Typ av fläkt: | Frånluft/recirkulerande |
| Maximal flödeskapacitet: | 630 m³/h |
| Intensiv hastighet: | Ja |
| Evakueringsanslutning diameter: | 150 mm |
| Maximal återcirkulerande ström: | 330 m³/h |
| Energiklass, flödesdynamik: | A |
| Ljudnivå (hög hastighet): | 57 dB |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Neff D36SH54N0 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Fläktkåpa Neff Manualer
22 Mars 2025
1 Januari 2025
1 Januari 2025
1 Januari 2025
1 Januari 2025
16 December 2024
16 December 2024
15 December 2024
15 December 2024
15 December 2024
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025