Neff D39GL66N0 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Neff D39GL66N0 (4 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Guiden har ansetts hjälpsam av 11 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Neff D39GL66N0 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/4

*9000862838*9000862838
ØMontageanleitung
ÚInstallation instructions
ÞNotice de montage
âIstruzioni per il montaggio
éInstallatievoorschrift
ÛInstrucciones de montaje
ìInstruções de montagem
Ù Οδηγίεςεγκατάστασης
óMonteringsanvisning
êMonteringsveiledning
ÝAsennusohje
×Monteringsvejledning
î Инструкцияпомонтажу
ëInstrukcja montażu
ôMontaj kılavuzu
[
[
[
[
PP
PP
PP
PP
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Neff |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | D39GL66N0 |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 25000 g |
| Bredd: | 900 mm |
| Djup: | 441 mm |
| Höjd: | - mm |
| Årlig energiförbrukning: | 35 kWh |
| Sladdlängd: | 1.3 m |
| Motoreffekt: | 160 W |
| Belysningsstyrka: | 581 lx |
| Ljudnivå (låg hastighet): | 45 dB |
| Antal lampor: | 2 lampor |
| Tvättbart filter: | Ja |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Höjd utan skorsten: | 387 mm |
| Modell: | Väggmonterad |
| Produktens färg: | Grey, Stainless steel, Translucent |
| Skärmtyp: | LED |
| Kontrolltyp: | Knappar |
| Löstagbart filter: | Ja |
| Vikt inkl. förpackning: | 32000 g |
| Fettfilter typ: | Metall |
| AC-inspänning: | 220-240 V |
| Lamptyp: | LED |
| Material, hölje: | Glass, Stainless steel |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Ström: | 10 A |
| Ljudnivå Lc IEC: | 60 dB |
| Lampor: | 6 W |
| Ansluten effekt: | 166 W |
| Typ av fläkt: | Frånluft/recirkulerande |
| Maximal flödeskapacitet: | 540 m³/h |
| Intensiv hastighet: | Ja |
| Evakueringsanslutning diameter: | 150 mm |
| Diskmaskin filter: | Ja |
| Maximal återcirkulerande ström: | 350 m³/h |
| Energiklass, flödesdynamik: | A |
| Energiklass, belysning: | A |
| Energiklass, fettfiltrering: | B |
| Filterrengöring indikator: | Ja |
| Minsta avstånd från elektrisk spis: | 400 mm |
| Minsta avstånd från gashäll: | 500 mm |
| Ljudnivå (boostläge): | 69 dB |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Neff D39GL66N0 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Fläktkåpa Neff Manualer
22 Mars 2025
1 Januari 2025
1 Januari 2025
1 Januari 2025
1 Januari 2025
16 December 2024
16 December 2024
15 December 2024
15 December 2024
15 December 2024
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025