Neff D39GT67N0 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Neff D39GT67N0 (8 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Guiden har ansetts hjälpsam av 19 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Neff D39GT67N0 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/8

[en]Instruction manual
Extractor hood
D36GT57N0, D39GT57N0, D39GT67N0
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Neff |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | D39GT67N0 |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 28000 g |
| Bredd: | 900 mm |
| Djup: | 350 mm |
| Höjd: | - mm |
| Årlig energiförbrukning: | 52 kWh |
| Sladdlängd: | 1.3 m |
| Motoreffekt: | - W |
| Belysningsstyrka: | 209 lx |
| Ljudnivå (låg hastighet): | 41 dB |
| Antal lampor: | 2 lampor |
| Tvättbart filter: | Ja |
| Höjd (min): | 580 mm |
| Antal hastigheter: | 4 |
| Höjd utan skorsten: | 382 mm |
| Modell: | Väggmonterad |
| Fjärrkontroll ingår: | Nej |
| Produktens färg: | Black, Stainless steel |
| Kontrolltyp: | Sensor |
| Löstagbart filter: | Ja |
| Vikt inkl. förpackning: | 32000 g |
| Fettfilter typ: | Syntetisk |
| Höjd (max.): | 1030 mm |
| AC-inspänning: | 220-230 V |
| Lamptyp: | Neon |
| Material, hölje: | Glass, Stainless steel |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Ström: | 10 A |
| Ljudnivå Lc IEC: | 62 dB |
| Lampor: | 2 W |
| Ansluten effekt: | 272 W |
| Typ av fläkt: | Frånluft/recirkulerande |
| Maximal flödeskapacitet: | 850 m³/h |
| Intensiv hastighet: | Ja |
| Maximal återcirkulerande ström: | 480 m³/h |
| Energiklass, flödesdynamik: | A |
| Energiklass, belysning: | A |
| Energiklass, fettfiltrering: | E |
| Anti-lukt filter: | Nej |
| Minsta avstånd från elektrisk spis: | 450 mm |
| Minsta avstånd från gashäll: | 450 mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Neff D39GT67N0 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Fläktkåpa Neff Manualer
22 Mars 2025
1 Januari 2025
1 Januari 2025
1 Januari 2025
1 Januari 2025
16 December 2024
16 December 2024
15 December 2024
15 December 2024
15 December 2024
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025