Neff D4692X0 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Neff D4692X0 (116 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Guiden har ansetts hjälpsam av 9 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Neff D4692X0 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/116

deGebrauchs- und
Montageanweisung
enOperating and
installation instructions
frNotice de montage
et d’utilisation
nlGebruiks- en
montageaanwijzing
itIstruzioni per l’uso
e l’installatore
esInstrucciones de uso
y montaje
el
Οδηγίες χρήσης και
τοποθέτησης
de
en
fr
nl
it
es
el
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Neff |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | D4692X0 |
| Färg på produkten: | Black, White |
| Vikt: | 450 g |
| Bredd: | 62.4 mm |
| Djup: | 157.3 mm |
| Höjd: | 63 mm |
| Snäll: | IP-beveiligingscamera |
| Internationell säkerhetskod (IP): | IP67 |
| Vormfaktor: | Rond |
| Placeringsstöd: | Buiten |
| Anslutningsteknik: | Bedraad |
| Ethernet LAN: | Ja |
| Monteringsmetod: | Muur |
| Maximal upplösning: | 2592 x 1520 Pixels |
| Totalt antal megapixlar: | 4.09 MP |
| Videokomprimeringsformat: | H.264, H.265, M-JPEG |
| Typ av strömkälla: | Power over Ethernet (PoE) |
| Minimal belysning: | 0.02 Lux |
| Antal kameror: | 1 |
| Nattseende: | Ja |
| LED-typ: | IR |
| Infraröd våglängd: | 1150 nm |
| Fast brännvidd: | 3.6 mm |
| Video rörelsedetektering: | Ja |
| HTTPS-kryptering: | Ja |
| Antal Ethernet LAN (RJ-45)-portar: | 1 |
| Lösenordsskydd: | Ja |
| Certifiering: | CE, FCC |
| Optisk sensorstorlek: | 1/3 " |
| Bildsensortyp: | CMOS |
| Kamerans slutartid: | 1/6 - 1/8000 s |
| Typ kamerasluter: | Elektronisch |
| Password bescherming: | Gebruiker |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1920 x 1080 (HD 1080),2048 x 1520,2560 x 1440,2592 x 1520 |
| Nätverksstandard: | IEEE 802.3af |
| Max 30 bilder per sekund: | 30 fps |
| Nätverksprotokoll som stöds: | L2TP, IPv4, IGMP, ICMP, ARP, TCP, UDP, DHCP, PPPoE, RTP, RTSP, RTCP, DNS, DDNS, NTP, FTP, UPnP, HTTP, HTTPS, SMTP, SIP, 802.1x |
| IP-adressfilter: | Ja |
| Progressiv skanning: | Ja |
| Ethernet-gränssnittstyp: | Fast Ethernet |
| Signal-brusförhållande: | 55 dB |
| Typ av styrkareglering: | Auto |
| Rotationsvinkel: | 360 ° |
| Panoreringsintervall: | -180 - 180 ° |
| Dag/nattläge: | Ja |
| Maximalt antal bländare: | 1.8 |
| Strömningsmetod: | Multicast |
| Videostreaming: | Ja |
| Väderbeständig: | Ja |
| Night vision scope: | 30 m |
| Antal LED-belysning: | 2 |
| Infrarött (IR) termineringsfilter: | Ja |
| Antal effektiva pixlar (H x V): | 2688 x 1520 Pixels |
| Justering av bildkvalitet: | Contrast |
| Strömförbrukning (strömförsörjning via Ethernet (PoE)): | 6.4 W |
| Wide Dynamic Range (WDR): | Ja |
| Drifttemperatur (TT): | -35 - 60 °C |
| Tiltvinkelområde: | 0 - 90 ° |
| Mask privat zon: | Ja |
| Skitbeständig: | Ja |
| Linsens betraktningsvinkel, horisontell: | 76.8 ° |
| Rotera & spegla: | Ja |
| Brett fokus: | Ja |
| 3D brusreducering: | Ja |
| Textoverlay: | Ja |
| Audio detectie: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Neff D4692X0 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Fläktkåpa Neff Manualer
22 Mars 2025
1 Januari 2025
1 Januari 2025
1 Januari 2025
1 Januari 2025
16 December 2024
16 December 2024
15 December 2024
15 December 2024
15 December 2024
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025