Neff D46ML54X1 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Neff D46ML54X1 (2 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Guiden har ansetts hjälpsam av 16 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Neff D46ML54X1 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/2

Productkaart als bedoeld in "GEDELEGEERDE VERORDENING (EU) Nr.
65/2014 VAN DE COMMISSIE"
Merk: Neff
Typenummer: D46ML54X1
Jaarlijks energieverbruik: 37,9 kWh/annum
Energieklasse: A
Hydrodynamische efficiëntie: 27,1
Hydrodynamische-efficiëntieklasse: B
Verlichtingsefficiëntie: 62,6 lux/Watt
Verlichtingsefficiëntieklasse: A
Vetfilteringsefficiëntie: 87,2 %
Vetfilteringsefficiëntieklasse: B
Luchtstroom bij minimum- en maximumsnelheid bij normaal gebruik: 207,8 m³/h / 392,0 m³/h
Luchtstroom in de intensieve of boostmodus: 716,5 m³/h
Akoestische A-gewogen geluidsemissie in de lucht bij minimum- en maximumsnelheid bij normaal
gebruik: 41 dB / 53 dB
Akoestische A-gewogen geluidsemissie in de lucht in de intensieve of boostmodus: 68 dB
Elektriciteitsverbruik in de uit-stand: - W
Elektriciteitsverbruik in de stand-by-stand: 0,27 W
Dec 24, 2020
Constructa-Neff Vertriebs-GmbH, Carl-Wery-Straße 34, D-81739 München
www.neff.de
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Neff |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | D46ML54X1 |
| Enhetsplacering: | Ingebouwd |
| Typ av operation: | Rotary, Touch |
| Färg på produkten: | Wit |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 31680 g |
| Bredd: | 595 mm |
| Djup: | 570 mm |
| Höjd: | 595 mm |
| Grill: | Ja |
| Wi-Fi-kontroll: | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse: | A |
| Förpackningens vikt: | 33820 g |
| Förpackningens bredd: | 650 mm |
| Djuppackning: | 695 mm |
| Förpackningshöjd: | 660 mm |
| Belysning inuti: | Ja |
| Konvektionsmatlagning: | Ja |
| Rotisserie: | Nee |
| Total inomhuskapacitet (ugnar): | 80 l |
| Antal ugnar: | 1 |
| Lätt att städa: | Ja |
| Kontrollposition: | Boven voorzijde |
| Installationsfackets bredd: | 560 mm |
| Installationsfack djup: | 560 mm |
| Installationsfack höjd: | 590 mm |
| Typ av rengöring: | Hydro |
| Material genom: | Glas |
| Antal glasdörrpaneler: | 2 |
| Energiförbrukning (konventionell): | 0.98 kWu |
| Energiförbrukning (tvungen konvektion): | 0.85 kWu |
| Energieffektivitetsindex (EEI): | 95.5 |
| Att laga: | Ja |
| Ugnsstorlek: | Groot |
| Typ av ugn: | Elektrische oven |
| Total ugnseffekt: | - W |
| Ugn med nettokapacitet: | 80 l |
| Självrengörande: | Ja |
| Mjukstängande dörr: | Ja |
| Skriv timer: | Digitaal |
| Färghandtag: | Roestvrijstaal |
| Fingeravtrycksresistent: | Ja |
| Antal matlagningsprogram: | 8 |
| Bakform 1 djup: | 35 mm |
| Teleskopstyrning ingår: | Nee |
| Antal rutnät: | 2 |
| Tillagningsmetod i ugnen: | Met ventilator |
| Knapp färg: | Roestvrijstaal |
| Bakform 2 djup: | 35 mm |
| Ugnsdörr: | Deur naar beneden klappen |
| Tapblad: | Ja |
| Energieffektivitetsskala: | A+++ tot D |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Neff D46ML54X1 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Fläktkåpa Neff Manualer
22 Mars 2025
1 Januari 2025
1 Januari 2025
1 Januari 2025
1 Januari 2025
16 December 2024
16 December 2024
15 December 2024
15 December 2024
15 December 2024
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025