Neff D4972X0 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Neff D4972X0 (96 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Guiden har ansetts hjälpsam av 12 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.2 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Neff D4972X0 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/96

Fläkt
Avtrekkshette
Liesituuletin
Emhætte
[sv] Bruks- och
monteringsanvisning . . . .3
[no] Bruks- og
monteringsveiledning . .17
[fi] Käyttö- ja
asennuhsoje . . . . . . . . .31
[da] Brugs- og
monteringsvejledning . .45
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Neff |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | D4972X0 |
| Vikt: | 15000 g |
| Bredd: | 897 mm |
| Djup: | 273 mm |
| Höjd: | 475 mm |
| Sladdlängd: | 1.3 m |
| Motoreffekt: | 260 W |
| Belysningsstyrka: | 500 lx |
| Antal motorer: | 2 |
| Antal lampor: | 3 lampor |
| Antal filter: | 2 styck |
| Strömförsörjning: | 220 - 240 V, 50 Hz |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Modell: | Inbyggd under |
| Produktens färg: | Vit |
| Vikt inkl. förpackning: | 18000 g |
| Fettfilter typ: | Metall |
| Strömförbrukning (vanlig): | 260 W |
| Lamptyp: | halogen |
| Material, hölje: | Rostfritt stål |
| Ljudnivå Lc IEC: | 69 dB |
| Lampor: | 20 W |
| Inbyggd förmåga: | Ja |
| Typ av fläkt: | Recirkulerande |
| Maximal flödeskapacitet: | 700 m³/h |
| Förpackningsstorlek (B x D x H): | 970 x 500 x 350 mm |
| Intensiv hastighet: | Ja |
| Evakueringsanslutning diameter: | 150 mm |
| Diskmaskin filter: | Ja |
| Filterrengöring indikator: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Neff D4972X0 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Fläktkåpa Neff Manualer
22 Mars 2025
1 Januari 2025
1 Januari 2025
1 Januari 2025
1 Januari 2025
16 December 2024
16 December 2024
15 December 2024
15 December 2024
15 December 2024
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025