Neff D49ED22N0B Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Neff D49ED22N0B (16 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Guiden har ansetts hjälpsam av 13 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Neff D49ED22N0B eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/16

[en]Instructions for installation and use
EXTRACTOR HOOD
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Neff |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | D49ED22N0B |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Vikt: | 406 g |
| Bredd: | 147 mm |
| Djup: | 66 mm |
| Höjd: | 205 mm |
| LED-indikatorer: | LAN, Power, USB, WAN |
| Wi-Fi-standarder: | 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Ethernet LAN: | Ja |
| Medföljande kablar: | LAN (RJ-45) |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Antal Ethernet LAN (RJ-45)-portar: | 5 |
| Antal USB-anslutningar: | 2 |
| Wifi-band: | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| WiFi-standard: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN-dataöverföringshastighet (max): | 867 Mbit/s |
| Gränssnittstyp Ethernet LAN: | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN, dataöverföringshastigheter: | 10,100,1000 Mbit/s |
| Kabelteknik: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Nätverksstandard: | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11e, IEEE 802.11g, IEEE 802.11i, IEEE 802.11n, IEEE 802.3, IEEE 802.3u |
| Säkerhetsalgoritmer som stöds: | 128-bit WEP, 64-bit WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK, WPS |
| WLAN-dataöverföringshastigheter som stöds: | 1,2,5.5,6,9,11,12,18,24,36,48,54,300,867 Mbit/s |
| Återställningsknapp: | Ja |
| MAC-adressfiltrering: | Nee |
| Ethernet WAN: | Ja |
| DoS-attackförebyggande: | Ja |
| DHCP-server: | Ja |
| Universal Plug and Play (UPnP): | Ja |
| Quality of Service (QoS): | Ja |
| DHCP-klient: | Ja |
| AC-ingångsspänning: | 110 - 240 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 - 60 Hz |
| Stateful Packet Inspection (SPI): | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Neff D49ED22N0B ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Fläktkåpa Neff Manualer
22 Mars 2025
1 Januari 2025
1 Januari 2025
1 Januari 2025
1 Januari 2025
16 December 2024
16 December 2024
15 December 2024
15 December 2024
15 December 2024
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025