Neff D49PU54X0 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Neff D49PU54X0 (20 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Guiden har ansetts hjälpsam av 12 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Neff D49PU54X0 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/20

[nl]Gebruiksaanwijzing en
installatievoorschrift
Afzuigkap
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Neff |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | D49PU54X0 |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 14000 g |
| Bredd: | 898 mm |
| Djup: | 290 mm |
| Höjd: | 426 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 34.7 kWh |
| Sladdlängd: | 1.75 m |
| Motoreffekt: | - W |
| Belysningsstyrka: | 569 lx |
| Antal lampor: | 2 lampor |
| Tvättbart filter: | Ja |
| Antal hastigheter: | 5 |
| Modell: | Halvinbyggd (utdragbar) |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Vikt inkl. förpackning: | 17000 g |
| Fettfilter typ: | Rostfritt stål |
| AC-inspänning: | 220-240 V |
| Lamptyp: | LED |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Ström: | 10 A |
| Ljudnivå Lc IEC: | 54 dB |
| Installationsfack, bredd: | 524 mm |
| Installationsfack, djup: | 290 mm |
| Installationsfack, höjd: | 385 mm |
| Lampor: | 6 W |
| Ansluten effekt: | 146 W |
| Typ av fläkt: | Frånluft/recirkulerande |
| Maximal flödeskapacitet: | 700 m³/h |
| Intensiv hastighet: | Ja |
| Evakueringsanslutning diameter: | 150 mm |
| Diskmaskin filter: | Ja |
| Energiklass, flödesdynamik: | A |
| Energiklass, belysning: | A |
| Energiklass, fettfiltrering: | B |
| Ljudnivå (hög hastighet): | 66 dB |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Neff D49PU54X0 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Fläktkåpa Neff Manualer
22 Mars 2025
1 Januari 2025
1 Januari 2025
1 Januari 2025
1 Januari 2025
16 December 2024
16 December 2024
15 December 2024
15 December 2024
15 December 2024
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025