Neff D57MH56N0 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Neff D57MH56N0 (36 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Guiden har ansetts hjälpsam av 15 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Neff D57MH56N0 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/36

[en]Instruction manual
Extractor hood
DH55MH.6N0., D57MH56N0.
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Neff |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | D57MH56N0 |
| Inbyggd display: | Nej |
| Vikt: | 9000 g |
| Bredd: | 700 mm |
| Djup: | 300 mm |
| Höjd: | 418 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 105.7 kWh |
| Sladdlängd: | 1.5 m |
| Förpackningens bredd: | 910 mm |
| Motoreffekt: | 275 W |
| Belysningsstyrka: | 244 lx |
| Motor ingår: | Ja |
| Ljudnivå (låg hastighet): | 52 dB |
| Antal lampor: | 2 lampor |
| Tvättbart filter: | Ja |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Certifiering: | CE, VDE |
| Modell: | Inbyggd under |
| Fjärrkontroll ingår: | Nej |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Kontrolltyp: | Röra |
| Låddjup: | 365 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 13000 g |
| Fettfilter typ: | Metall |
| AC-inspänning: | 220-240 V |
| Lamptyp: | LED |
| Material, hölje: | Rostfritt stål |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Ström: | 3 A |
| Ljudnivå Lc IEC: | 69 dB |
| Installationsfack, bredd: | 676 mm |
| Installationsfack, djup: | 264 mm |
| Installationsfack, höjd: | 418 mm |
| Lampor: | 1 W |
| Ansluten effekt: | 277 W |
| Typ av fläkt: | Frånluft/recirkulerande |
| Maximal flödeskapacitet: | 730 m³/h |
| Intensiv hastighet: | Ja |
| Evakueringsanslutning diameter: | 150 mm |
| Energiklass, flödesdynamik: | C |
| Energiklass, belysning: | A |
| Energiklass, fettfiltrering: | D |
| Ljudnivå (hög hastighet): | 69 dB |
| Ljudnivå (medelhög hastighet): | 66 dB |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Neff D57MH56N0 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Fläktkåpa Neff Manualer
22 Mars 2025
1 Januari 2025
1 Januari 2025
1 Januari 2025
1 Januari 2025
16 December 2024
16 December 2024
15 December 2024
15 December 2024
15 December 2024
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025