Neff D5855X1GB Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Neff D5855X1GB (16 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Guiden har ansetts hjälpsam av 11 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Neff D5855X1GB eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/16

[en]Instructions for installation and use
EXTRACTOR HOOD
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Neff |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | D5855X1GB |
| Färg på produkten: | Hout |
| Vikt: | 2000 g |
| Bredd: | 320 mm |
| Djup: | 280 mm |
| Höjd: | 110 mm |
| Snäll: | Draaitafel met riemaandrijving |
| AC-adapterfrekvens: | 50-60 Hz |
| Volymkontroll: | Knoppen |
| Typ av mat: | AC |
| AC-adapter, utspänning: | 100-240 V |
| Nominell hastighet: | 33 1/3, 45 RPM |
| Typ patron: | Keramische stereo-cartridge |
| Linjeutgångar (RCA): | 1 |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Neff D5855X1GB ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Fläktkåpa Neff Manualer
22 Mars 2025
1 Januari 2025
1 Januari 2025
1 Januari 2025
1 Januari 2025
16 December 2024
16 December 2024
15 December 2024
15 December 2024
15 December 2024
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025