Neff D60LAA0W0 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Neff D60LAA0W0 (32 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Guiden har ansetts hjälpsam av 26 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Neff D60LAA0W0 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/32

[de]Gebrauchsanleitung ............................3
[fr]Notice d’utilisation .............................10
[it]Istruzioni per l’uso .............................17
[nl]Gebruiksaanwijzing ...........................24
Dunstabzugshaube
Hotte
Cappa aspirante
Afzuigkap
D60LAA0W0, D60LAA0N0
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Neff |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | D60LAA0W0 |
| Färg på produkten: | Wit |
| Förpackningens vikt: | 28700 g |
| Förpackningens bredd: | 1600 mm |
| Djuppackning: | 175 mm |
| Förpackningshöjd: | 995 mm |
| Tillgångar: | 170 W |
| LED-indikatorer: | Stroom |
| På / Av knapp: | Ja |
| Skärm diagonal: | 65 " |
| Upplösning: | 3840 x 2160 Pixels |
| Original bildförhållande: | 16:9 |
| Ethernet LAN: | Ja |
| Videolägen som stöds: | 1080p |
| Medföljande kablar: | AC |
| Skärmform: | Flat |
| Ljusstyrka: | - cd/m² |
| Antal USB 2.0-portar: | 1 |
| Antal HDMI-portar: | 2 |
| DVI-port: | Nee |
| Antal Ethernet LAN (RJ-45)-portar: | 1 |
| Smart TV: | Ja |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Genomsnittlig effekt: | 16 W |
| Strömförbrukning (i standby): | - W |
| Antal högtalare: | 2 |
| Antal USB-anslutningar: | 1 |
| Analog signalformat: | NTSC, PAL |
| HD typ: | 4K Ultra HD |
| 3D: | Nee |
| Displayteknik: | LED |
| Respons tid: | - ms |
| Grafikupplösningar som stöds: | 3840 x 2160 |
| VESA montering: | Ja |
| Panelmonteringsgränssnitt: | 300 x 200 mm |
| Djup (utan bas): | 63 mm |
| Höjd (utan bas): | 829 mm |
| Bredd (utan bas): | 1241.7 mm |
| Vikt (utan bas): | 20060 g |
| Plug and play: | Ja |
| PC-ingang (D-Sub): | Nee |
| Common Interface Plus (CI+): | Nee |
| Typ av tuner: | Analoog & digitaal |
| Digitalt signalformat: | DTMB |
| Internet-TV: | Ja |
| Enhetsbredd (med stativ): | 1241.7 mm |
| Djupenhet (med stativ): | 290.5 mm |
| Enhetshöjd (med stativ): | 874 mm |
| Vikt (med stativ): | 21300 g |
| Skrivbordsställ: | Ja |
| Möjlighet att justera skärmmått: | 16:9 |
| Text-TV: | Ja |
| Gemensamt gränssnitt (CI): | Nee |
| Inbyggd uppdateringsfrekvens: | 60 Hz |
| Hörlurarna avstängda: | Ja |
| Text-TV-standarder: | EPG |
| Trådlösa anslutningar: | Ja |
| Interaktiv TV: | Ja |
| Fjärrkontroll ingår: | Ja |
| Wifi: | Nee |
| AC-ingångsspänning: | 198 - 220 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 Hz |
| Strömförbrukning (typiskt): | 170 W |
| Batterier-ingår: | Ja |
| Slaaptimer: | Ja |
| Batterityp: | AAA |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Neff D60LAA0W0 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Fläktkåpa Neff Manualer
22 Mars 2025
1 Januari 2025
1 Januari 2025
1 Januari 2025
1 Januari 2025
16 December 2024
16 December 2024
15 December 2024
15 December 2024
15 December 2024
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025