Nevir NVR-6033 MDGS Bruksanvisning
Nevir mikrovågsugn NVR-6033 MDGS
Läs gratis den bruksanvisning för Nevir NVR-6033 MDGS (51 sidor) i kategorin mikrovågsugn. Guiden har ansetts hjälpsam av 47 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Nevir NVR-6033 MDGS eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/51

Horno
Microondas
MANUAL
DE
INSTRUCCIONES
Ant
es
de
uti
lizar
su
horno
microon
das
lea
esta
s
instruc
ciones
detallada
mente,
y
con
sérvelas
para
futu
ras
consultas.
Si
s
igue
estas
instrucciones,
su
ho
rno
le
pr
estará
un
buen
se
rvicio
du
rante
muchos
años.
Modelo: NVR-6033 MDGS
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Nevir |
| Kategori: | mikrovågsugn |
| Modell: | NVR-6033 MDGS |
| Skivspelare: | Ja |
| Inbyggd display: | Ja |
| Timer: | Ja |
| Bredd: | 439.5 mm |
| Djup: | 340 mm |
| Höjd: | 258.2 mm |
| Grill: | Ja |
| Förpackningens bredd: | 488 mm |
| Typ av klocka: | Elektronisk |
| Avfrostningsfunktion: | Ja |
| Antal automatiska program: | 8 |
| Innermått (B x D x H): | 275 x 250 x 175 mm |
| Produktens färg: | Black, Stainless steel |
| Kontrolltyp: | Buttons, Rotary |
| Låddjup: | 380 mm |
| Apparatens placering: | Bänkdiskmaskin |
| Antal spänningsnivåer: | 5 |
| Återuppvärmningsfunktion: | Ja |
| Invändig kapacitet: | 20 l |
| Mikrovågsugnens stryka: | 700 W |
| Tallriksstorlek: | 255 mm |
| Ansluten effekt: | 1050 W |
| Grill styrka: | 1000 W |
| Inbyggd lampa: | Ja |
| Klocka: | Ja |
| Alarm: | Ja |
| Automatisk kokfunktion: | Ja |
| Borttagbar grill: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Nevir NVR-6033 MDGS ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
mikrovågsugn Nevir Manualer
2 September 2025
2 September 2025
1 September 2025
1 September 2025
19 Augusti 2025
19 Juni 2025
mikrovågsugn Manualer
Nyaste mikrovågsugn Manualer
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
28 Mars 2026
27 Mars 2026
24 Mars 2026