Nevir NVR-VM30-BT Bruksanvisning
Nevir ej kategoriserat NVR-VM30-BT
Läs gratis den bruksanvisning för Nevir NVR-VM30-BT (7 sidor) i kategorin ej kategoriserat. Guiden har ansetts hjälpsam av 27 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Nevir NVR-VM30-BT eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/7

Produktspecifikationer
| Varumärke: | Nevir |
| Kategori: | ej kategoriserat |
| Modell: | NVR-VM30-BT |
| Bredd: | 345 mm |
| Djup: | 238 mm |
| Höjd: | 485 mm |
| Förpackningens bredd: | 370 mm |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Placering: | Bord |
| Modell: | Bladfläkt för hushållsbruk |
| Antal fläktblad: | 3 |
| Skyddsgaller: | Ja |
| Produktens färg: | Vit |
| Kontrolltyp: | Knappar |
| Förpackningstyp: | Låda |
| Låddjup: | 180 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 2200 g |
| Strömförbrukning (vanlig): | 33 W |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Strömkälla av typen: | AC |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Höjdjustering: | Nej |
| Automatisk oscillerande: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Nevir NVR-VM30-BT ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
ej kategoriserat Nevir Manualer
1 September 2025
ej kategoriserat Manualer
Nyaste ej kategoriserat Manualer
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026