New Pol NW456W Bruksanvisning
New Pol Diskmaskin NW456W
Läs gratis den bruksanvisning för New Pol NW456W (28 sidor) i kategorin Diskmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 29 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om New Pol NW456W eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/28

NW456W
ENDishwasher / User Manual
Produktspecifikationer
| Varumärke: | New Pol |
| Kategori: | Diskmaskin |
| Modell: | NW456W |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Vikt: | 9000 g |
| Bredd: | 237 mm |
| Djup: | 546 mm |
| Höjd: | 527 mm |
| Förpackningens vikt: | 11000 g |
| Förpackningens bredd: | 290 mm |
| Djuppackning: | 615 mm |
| Förpackningshöjd: | 575 mm |
| Snäll: | PC |
| LED-indikatorer: | Ja |
| På / Av knapp: | Ja |
| Vormfaktor: | Midi Tower |
| Integrerad minneskortläsare: | Nee |
| Kompatibla minneskort: | Niet ondersteund |
| Förpackningsmått (BxDxH): | 290 x 615 x 575 mm |
| Antal USB 2.0-portar: | 2 |
| Lämplig för: | Gamen |
| Ljudingångar: | Ja |
| Ljudutgång: | Ja |
| Material: | Metal, Plastic |
| Ström LED: | Ja |
| Antal portar USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typ A: | 2 |
| Strömförsörjning ingår: | Nee |
| Mått (B x D x H): | 237 x 546 x 527 mm |
| Antal 5,25" fack: | 3 |
| Antal 3,5" fack: | 6 |
| Hårddiskstorlekar som stöds: | 3.5 " |
| Antal expansionsplatser: | 9 |
| Fjärrkontroll ingår: | Nee |
| Externa enhetsfack: | 3x 5.25'' |
| Interna-enhetsfack: | 6x 3.5’’ |
| Strömförsörjningsplats: | Bodem |
| Moderkortsformfaktorer som stöds: | ATX, Micro ATX, Mini-ITX, XL-ATX |
| Sidofönster: | Ja |
| Maximal CPU-kylarhöjd: | 170 mm |
| Maximal grafikkortslängd: | 330 mm |
| Maximalt antal främre fläktar: | 2 |
| Främre fläktar som stödjer diametrar: | 120 mm |
| Maximalt antal fläktar överst: | 1 |
| Toppfläktar som stöder diametrar: | 200 mm |
| Max antal bakre fläktar: | 1 |
| Bakre fläktar stödjer diametrar: | 120 mm |
| Installerade bakre fläktar: | 1x 120 mm |
| Maximalt antal sidofläktar: | 2 |
| Sidofläktar som stödjer diametrar: | 120 mm |
| Vätskekylningskapacitet: | Ja |
| Antal interna 3,5" fack: | 6 |
| Installerad fläkt topp: | 1x 200 mm |
| Valfria fläktar: | 3x 120mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med New Pol NW456W ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Diskmaskin New Pol Manualer
3 September 2024
1 September 2024
31 Augusti 2024
31 Augusti 2024
31 Augusti 2024
31 Augusti 2024
30 Augusti 2024
30 Augusti 2024
30 Augusti 2024
Diskmaskin Manualer
Nyaste Diskmaskin Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026