New Pol NWC55BW Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för New Pol NWC55BW (90 sidor) i kategorin Ugn. Guiden har ansetts hjälpsam av 22 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om New Pol NWC55BW eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/90

INSTRUCCIONES DE USO E
INSTALACIÓN DE LA COCINA
A GAS DE LIBRE INSTALACIÓN
ES
NWC55BW
Produktspecifikationer
| Varumärke: | New Pol |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | NWC55BW |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Vikt: | 48 g |
| Bredd: | 59 mm |
| Djup: | 48 mm |
| Höjd: | 11.35 mm |
| Husmaterial: | Kunststof |
| Anslutningsteknik: | Bedraad |
| Ethernet LAN: | Nee |
| Typ av strömkälla: | USB |
| Integrerad minneskortläsare: | Nee |
| Antal HDMI-portar: | 1 |
| Mikrofon, linjeingång: | Nee |
| Maximal uppdateringshastighet: | 144 Hz |
| HD typ: | 4K Ultra HD |
| HDMI-version: | 2.0 |
| Upplösning (maximal digital): | 3840 x 2160 Pixels |
| Antal per paket: | 1 stuk(s) |
| Stöder Windows: | Windows 10, Windows 11 |
| Antal portar USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typ C: | 1 |
| Värdgränssnitt: | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| Antal portar USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typ A: | 1 |
| USB-strömförsörjning: | Ja |
| USB-strömleverans till max.: | 100 W |
| Antal skärmar som stöds: | 2 |
| USB-kabelns längd: | 0.15 m |
| Överföringshastighet: | 10 Gbit/s |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med New Pol NWC55BW ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Ugn New Pol Manualer
4 September 2024
3 September 2024
3 September 2024
2 September 2024
1 September 2024
31 Augusti 2024
30 Augusti 2024
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026