New Pol S 500F Bruksanvisning
New Pol tvättmaskin S 500F
Läs gratis den bruksanvisning för New Pol S 500F (16 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 35 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om New Pol S 500F eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/16

Produktspecifikationer
| Varumärke: | New Pol |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | S 500F |
| Enhetsplacering: | Vrijstaand |
| Färg på produkten: | Wit |
| Dörrgångjärn: | Rechts |
| Inbyggd display: | Ja |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 650 mm |
| Höjd: | 1860 mm |
| Nettoskatt: | 160 W |
| Barnlås: | Nee |
| Ljudnivå: | 38 dB |
| Årlig-energiförbrukning: | 149 kWu |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+++ |
| Frys bruttokapacitet: | 95 l |
| Frys nettokapacitet: | 89 l |
| Fryskapacitet: | 14 kg/24u |
| Dörröppningsriktning utbytbar: | Ja |
| Kylskåpets nettokapacitet: | 215 l |
| Kylskåp med bruttokapacitet: | - l |
| Kylskåp invändig belysning: | Ja |
| Typ av lampa: | LED |
| Antal hyllor i kylskåp: | 4 |
| Antal-grönsakslådor: | 1 |
| Frysläge: | Onder |
| Retentionstid vid strömavbrott: | 35 uur |
| Antal fryshyllor: | 3 |
| antal stjärnor: | 4* |
| Semesterfunktion: | Ja |
| Total nettokapacitet: | 304 l |
| Temperaturlarm: | Ja |
| Flaskställ: | Ja |
| Total bruttokapacitet: | - l |
| Hyllmaterial: | Gehard glas |
| Supercool funktion: | Ja |
| Till fackområdet: | Nee |
| Larm för öppen dörr: | Ja |
| Klimaatklasse: | SN-T |
| Luftfilter: | Ja |
| Vattendispenser: | Nee |
| Temperaturområde för kylskåp: | 4 - 8 °C |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med New Pol S 500F ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin New Pol Manualer
27 Oktober 2024
27 Oktober 2024
6 September 2024
5 September 2024
5 September 2024
4 September 2024
4 September 2024
4 September 2024
4 September 2024
4 September 2024
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026