NewAir AB-1000 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för NewAir AB-1000 (43 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 32 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.2 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om NewAir AB-1000 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/43

Manual v1.0
100 Can Beverage Fridge
Réfrigérateur à Boissons à Capacité de 100
Canettes
Refrigerador de Bebidas para 100 Latas
AB-1000
OWNER’S MANUAL
Manuel de L'utilisateour
Manual del Propietario
Produktspecifikationer
| Varumärke: | NewAir |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | AB-1000 |
| Enhetsplacering: | Vrijstaand |
| Färg på produkten: | Beige |
| Dörrgångjärn: | Rechts |
| Vikt: | 60 g |
| Bredd: | 605 mm |
| Djup: | 681 mm |
| Höjd: | 1752 mm |
| Nettoskatt: | 148 W |
| Ismaskin: | Nee |
| Sladdlängd: | 1.95 m |
| Ljudnivå: | 39 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | E |
| Årlig-energiförbrukning: | 217 kWu |
| Förpackningens vikt: | 66 g |
| Förpackningens bredd: | 684 mm |
| Djuppackning: | 782 mm |
| Förpackningshöjd: | 1836 mm |
| Frys nettokapacitet: | 70 l |
| Fryskapacitet: | 3.5 kg/24u |
| Dörröppningsriktning utbytbar: | Nee |
| Kylskåpets nettokapacitet: | 239 l |
| No Frost (kylskåp): | Ja |
| Kylskåp invändig belysning: | Ja |
| Typ av lampa: | LED |
| Antal hyllor i kylskåp: | 3 |
| Antal-grönsakslådor: | 1 |
| Frysläge: | Boven |
| No Frost (frys): | Ja |
| Retentionstid vid strömavbrott: | 8 uur |
| Snabbfrysfunktion: | Nee |
| Antal fryshyllor: | 1 |
| antal stjärnor: | 4* |
| Total nettokapacitet: | 309 l |
| Äggställ: | Ja |
| Automatisk avfrostning (kylskåp): | Ja |
| Hyllmaterial: | Glas |
| Kylskåpsdörrfickor: | 3 |
| Larm för öppen dörr: | Ja |
| Nuvarande: | 0.9 A |
| Antal avtagbara plattor: | 3 |
| Lägsta drifttemperatur: | 10 °C |
| Maximal temperatur (drift): | 43 °C |
| Klimaatklasse: | SN-T |
| Automatisk avfrostning (frys): | Ja |
| Bulleremissionsklass: | C |
| Genom montage: | Deur-op-deur |
| Ursprungsland: | Turkije |
| Frystemperatur (min): | -18 °C |
| Teleskoplåda: | Ja |
| Justerbar termostat: | Ja |
| Justerbara hyllor: | Ja |
| Antal nivåer för ägg: | 1 |
| Eco läge: | Ja |
| Frysdörrfack: | 2 |
| AC-ingångsspänning: | 220 - 240 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 Hz |
| Energieffektivitetsskala: | A tot G |
| Hjulhjul: | Ja |
| Kylskåpsdörrfack för flaskor: | Ja |
| Typ av efterbehandlingsplanka: | Wit frame |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med NewAir AB-1000 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp NewAir Manualer
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
22 December 2024
22 December 2024
22 December 2024
22 December 2024
22 December 2024
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026