NGS Kaphe Bruksanvisning
NGS kaffebryggare Kaphe
Läs gratis den bruksanvisning för NGS Kaphe (104 sidor) i kategorin kaffebryggare. Guiden har ansetts hjälpsam av 20 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om NGS Kaphe eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/104

Instruction manual Coffe Maker
Manuel d’instructions Cafetière
Manual de instrucciones Cafetera
Bedienungsanleitung Kaffemaschine
Manuale istruzioni Macchina da Caffè
Manual de instruções Cafeteira
Produktspecifikationer
| Varumärke: | NGS |
| Kategori: | kaffebryggare |
| Modell: | Kaphe |
| Produkttyp: | Droppande kaffebryggare |
| Vikt: | 1730 g |
| Bredd: | 235 mm |
| Djup: | 190 mm |
| Höjd: | 337 mm |
| Vattenfilter: | Ja |
| Produktens färg: | Svart |
| Effekt: | 1000 W |
| Apparatens placering: | Bänkdiskmaskin |
| Koppkapacitet: | 15 koppar |
| Anti-dropp funktion: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med NGS Kaphe ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kaffebryggare NGS Manualer
7 Augusti 2024
kaffebryggare Manualer
Nyaste kaffebryggare Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
28 Mars 2026