Niceboy HIVE Pods Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Niceboy HIVE Pods (58 sidor) i kategorin Headset. Denna manual har varit användbar för 14 personer och betygsatt av 5 användare till ett genomsnitt på 4.4 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
3.3 MB
Antal sidor
58
Nedladdningar
501
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Niceboy |
| Kategori: | Headset |
| Modell: | HIVE Pods |
| Produkttyp: | Headset |
| Vikt: | 80 g |
| Bluetooth-version: | 4.2 |
| Bluetooth-profiler: | A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| Rekommenderad användning: | Samtal/musik |
| Impedans: | 32 Ω |
| Mikrofontyp: | Inbyggd |
| Laddningsfodral: | Ja |
| Batterityp: | Inbyggt batteri |
| Uppspelningstid: | 3 h |
| Drivenhet: | 8 mm |
| Produktens färg: | Svart |
| Bärstil: | I öra |
| Headset-typ: | Binaural |
| Anslutningsteknologi: | Trådlös |
| Bluetooth: | Ja |
| Täckning, trådlös router: | 10 m |
| Typ av örondel: | Intraaural |
| Hörlurarnas frekvens: | 20 - 20000 hz |
| Hörlurarkänslighet: | 92 dB |
| Knappar: | Answer/end call, Mute, Volume +, Volume - |
| Laddningsfodral, kapacitet: | 1500 mAh |
| Batterikapacitet höger öronsnäcka: | 50 mAh |
| Batterikapacitet vänster öronsnäcka: | 50 mAh |
| Mått laddningsfodral (BxDxH): | 74 x 30 x 55 mm |
Headset Manualer
Nyaste Headset Manualer
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
30 Mars 2026
28 Mars 2026