Niceboy ION AirSonic STAR Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Niceboy ION AirSonic STAR (32 sidor) i kategorin Hårtork. Guiden har ansetts hjälpsam av 21 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Niceboy ION AirSonic STAR eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/32

AIRSONIC STAR
User Manual / Hair Dryer
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Niceboy |
| Kategori: | Hårtork |
| Modell: | ION AirSonic STAR |
| Sladdlängd: | 1.7 m |
| Antal hastigheter: | 2 |
| Jonisk funktion: | Ja |
| Koncentratormunstycke: | Ja |
| Antal effektlägen: | 2 |
| Produktens färg: | Svart |
| bruksanvisning: | Ja |
| Kontrolltyp: | Buttons, Slider |
| Spridarmunstycke: | Ja |
| Effekt: | 2100 W |
| Antal per förpackning: | 1 styck |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Växelström Frekvens: | 50/60 hz |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Niceboy ION AirSonic STAR ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Hårtork Niceboy Manualer
26 September 2025
26 September 2025
13 September 2024
13 September 2024
Hårtork Manualer
Nyaste Hårtork Manualer
23 Mars 2026
23 Mars 2026
23 Mars 2026
22 Mars 2026
21 Mars 2026
21 Mars 2026
21 Mars 2026
19 Mars 2026
17 Mars 2026
16 Mars 2026