Onkyo X6 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Onkyo X6 (16 sidor) i kategorin högtalare. Guiden har ansetts hjälpsam av 90 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Onkyo X6 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/16

X6
USER
MANUAL
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Onkyo |
| Kategori: | högtalare |
| Modell: | X6 |
| Produkttyp: | Bärbar stereohögtalare |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Vikt: | 870 g |
| Bredd: | 180 mm |
| Djup: | 87.4 mm |
| Höjd: | 63.8 mm |
| Förpackningens bredd: | 276 mm |
| Batterikapacitet: | 2200 mAh |
| Batteri/Batterispänning: | 10.8 V |
| Antal batterier/batterier som stöds: | 1 |
| Volymkontroll: | Digital |
| Inbyggd mikrofon: | Ja |
| Uteffekt: | 1 A |
| Varumärkeskompatibilitet: | Makita |
| Rekommenderad användning: | Universal |
| Batteri/Batteri laddningstid: | 0.5 uur |
| USB-anslutning: | Ja |
| Laddningsspänning: | 10.8 V |
| USB-laddningsport: | Ja |
| Ljudutgångskanaler: | - kanaler |
| Antal förare: | 2 |
| Upphängningssystem för väggen: | Ja |
| Bluetooth-räckvidd: | 10 m |
| Kompatibel batteriteknik: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Total harmonisk distorsion (THD): | 1 % |
| Förstärkare: | Inbyggd |
| Laddningsindikator: | Ja |
| Maximal laddningstid: | 1 uur |
| Produktdesign: | Cylinder |
| Typ produkt: | Batterijlader |
| Produktens färg: | Silver |
| Låddjup: | 125 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 1140 g |
| Antal per förpackning: | 1 styck |
| Uteffekt (RMS): | 12 W |
| 3,5 mm kontakt: | Ja |
| Strömförbrukning (vanlig): | 8 W |
| Subwooferns högtalarelement, diameter: | 44.4 mm |
| Frekvensområde: | 65 - 20000 hz |
| Anslutningsteknologi: | Trådlös |
| Strömkälla av typen: | USB |
| AC-adapter inkluderad: | Ja |
| Strömförbrukning i vänteläge: | 0.1 W |
| Bluetooth: | Ja |
| Drifttid för batteri: | 8 h |
| Antal talare: | 1 |
| Högtalarelement, diameter: | 44.5 mm |
| Aux-In: | Ja |
| Strömmatning: | 10V DC |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Onkyo X6 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
högtalare Onkyo Manualer
6 Oktober 2025
6 Oktober 2025
6 Oktober 2025
6 Oktober 2025
6 Oktober 2025
5 Oktober 2025
5 Oktober 2025
5 Oktober 2025
5 Oktober 2025
5 Oktober 2025
högtalare Manualer
Nyaste högtalare Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026